Szakköreink, korrepetálások

A szakkörök itt látható időpontjai tájékoztató jellegűek. A valóságban ettől eltérés lehet az órarend megváltozásakor. BIZTOS információk a foglalkozást tartó tanártól kaphatóak.
(Az itt található információkat időről-időre igyekszünk aktualizálni)

Megnevezés Tanár Mikor Tanterem
Felsős énekkar Bajor Zsuzsanna Kedd: 14.30-16.00, Szerda: 13.35-14.20 114
Gasztropuccs - Háztartástan Bornemissza Zsuzsanna A. hét, csütörtök 14:00-15:30 002 (Tankonyha)
Matematika korrepetálás Czúcz Emese csütörtök 13.45-14.30 204
Kisvándor szakkör Czúcz Emese, Farkasné Bódai Zsuzsa Két havonta 1 szombaton Külső helyszín
Magyar korrepetálás Czúcz Emese Hétfő 13.45-14.30 204
Színjátszó Szakkör Éles Eszter, Landi Zsuzsanna Szerda: 14:30-16:00 202
Kisvándor szakkör Czúcz Emese, Farkasné Bódai Zsuzsa Két havonta 1 szombaton Külső helyszín
Magyar korrepetálás Gránic Judit Hétfő 6-7 óra, kedd 6. óra 113
Tehetségfejlesztés Győry Éva Heti 1x 305
Matematika korrepetálás Győry Éva Heti 1x 305
Magyar korrepetálás Győry Éva Heti 1x 305
Alkalmazott kommunikáció Isóczky Marianna hétfő 13:45-15:15 107
Furulya szakkör Isóczky Marianna szerda 13:30-15:00 107
Kortárs néptánc Kajáriné Szőnyei Anett Hétfő 14:00-15:30 Táncterem
Karácsonyi jazztánc Kajáriné Szőnyei Anett I. félév - Kedd 14:00-15:00 Táncterem
Swing Kajáriné Szőnyei Anett II. félév - Kedd 14:00-15:00 Táncterem
Kicsik néptánca Kajáriné Szőnyei Anett Szerda: 14:00-15:00 Táncterem
Korrepetálás Kovács Andrea 203
Magyar korrepetálás Kovácsné Zentai Andrea A. hét, hétfő 6. óra 005
Matematika korrepetálás Kovácsné Zentai Andrea B. hét, hétfő 6. óra 005
Színjátszó Szakkör Éles Eszter, Landi Zsuzsanna Szerda: 14:30-16:00 202
Kommunikáció Miszori Mariann Heti 1x a 6. órában 004
Fejlesztő foglalkozás Miszori Mariann 6. óra 004
Matematika korrepetálás Miszori Mariann 7. óra 004
Magyar korrepetálás Miszori Mariann 14:20-15:05 002 (Tankonyha)
Önalló munka segítése Miszori Mariann 14:20-15:05 002 (Tankonyha)
Tehetség fejlesztés matematikából Miszori Mariann 7. óra 002 (Tankonyha)
Zsinórlabda Ónodi Sára Szerda 14.45-16.15 Lehel tornaterem
Angol korrepetálás Palánszky Zoltán 13:35-16:00 307
Rajz szakkör Pethő Csilla Hétfő 14:30- 17:30 Csütörtök 14.00-17:00 210 (Rajzterem)
Korrepetálás Sebestyén Hajnalka hétfő 13:40-14:20, szerda 14:30-15:15 110
Kosárlabda Scheuring Eszter Kedd: 14:00-15:00 Csütörtök: 14:00-15:00 Lehel tornaterem
Robotika, programozás szakkör Smartstudios Oktatási Központ Keddenként 14:00-15:00 109 (Informatika terem)
Matematika korrepetálás Váradi Erika kedd 13.45-14.30 304
Magyar korrepetálás Váradi Erika péntek 12.45-13.30 304
ZOO-szakkör Váradi Erika havonta 1 péntek 13.30-17.30 Külső helyszín