Kaán Károly verseny

Iskolánkban került megrendezésre a XXVII. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny.
Az alábbi táblázatban megtekinthetőek az eredmények:

Sorszám Versenyző neve Iskola neve Felkészítő tanár neve Ponsztám
1. Jároli Nóra Remetekertvárosi Általános iskola Várady Szabó Emőke 95
2. Medgyesi Júlia Angol nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Kardosné Nagy Tímea 87
3. Nagy Lolita Kispesti Eötvös József Általános Iskola Oláhné Budaházy Gyöngyi 87
4. Dudás Ágoston Kőbányai Bem József Általános Iskola Tóth Géza 86
5. Czefernek Balázs Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Tudjáné Sótér Éva 84
6. Kaszab Nándor Újpesti Károlyi István Ált. Iskola és Gimnázium Maierné Debreczeni Kinga 84
7. Keszthelyi Károly József Centenáriumi Általános iskola Bodorné Klementisz Irén
Kadó-Koncz Orsolya
84
8. Ugrai Kata Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. Tillinger Péterné 84
9. Urbanovszky Viktor András Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola Sárosi Judit 83
10. Theisz Aurél Levente Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Tudjáné Sótér Éva 82
11. Aranyi Emese Bp. V. kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola Vadászi Zsolt 81
12. Gönye Balázs Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola Mészárosné Narancsik Zsuzsanna 81
13. Wirth Gergő Zsombor Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola Horváth László Istvánné 81
14. Bíró Alexa Németh László Gimnázium Csapi Nóra 80
15. Béres Attila Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola Mészárosné Narancsik Zsuzsanna 79
16. Huri Gergő Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó 79
17. Koronghy Marcell Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Tudjáné Sótér Éva 79
18. Polgár Luca Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. Tillinger Péterné 79
19. Balázs Réka Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. Tillinger Péterné 78
20. Pákozdi Dorina Patrícia Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola Mészárosné Narancsik Zsuzsanna 78
21. Molnár Laura Krisztina  Budapest I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium Zadravecz Ildikó 76
22. Farkas Bertalan Imre Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Pehartz Adrien 75
23. Hőgye Jázmin Homoktövis Általános Iskola Pardi Anna 75
24. Lakatos Anna Léna Bp. V. kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola Vadászi Zsolt 75
25. Mándoki Hanna Vera Bp. V. kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola Kramer Ildikó 75
26. Somogyi Bernát Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Pehartz Adrien 75
27. Szabadkai Abigél Páneurópa Általános Iskola  Isóné Hernádi Adrienn 75
28. Bakos Evelin Kőbányai Bem József Általános Iskola Tóth Géza 74
29. Lakatos Lili Arany János Általános Iskola  Némethné Láng Zsuzsanna  74
30. Szilaski Ádám Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Ált.Isk. és Gimn. Turbekné Tóth Tünde 74
31. Müller Márton Virányos Álatalános Iskola Szekeres Beáta 73
32. Kántor Orsolya Éva Budapest XX. Kerületi Lázár Vilmos Általános Iskola Hugyecz Bernadett 71
33. Kónya Krisztián Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola Sárosi Judit 71
34. Martos Boldizsár Pannonia Sacra  Ribiánszky Rita 71
35. Rajnai Sebestyén Budapest XVI.Kerületi Jókai Mór Általános Iskola Köllőné Sotkovszky Andrea 71
36. Lukász Milán Kispesti Bólyai János Általános Iskola Horváth Elek 70
37. Szűcs Alíz Pannónia Általános Iskola Némethné Apáti Anna 70
38. Kele Áron Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola Szabóné Szél Julianna 69
39. Majoros Bernát Pannonia Sacra  Ribiánszky Rita 69
40. Kirsching Blanka Anna  Kölcsey Ferenc Általános Iskola  Halasi Márta  68
41. Tagai-Zúgó Zília Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Pap Ildikó 67
42. Guo Siyuan Lilla Kőbányai Janikovszky Éva Ált. Isk. Váginé D. Erika 66
43. Takács Barnabás Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi A. Ált. Isk. és Gimn. Takács Szabolcsné Kasza Zita 66
44. Zsámboki Miklós Endre Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Pehartz Adrien 66
45. Krizsán Vince Gárdonyi Géza Általános Iskola Erdei Edina 65
46. Völgyi Júlia József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Baloghné Bella Éva
Spátay Tamás
64
47. Dezső Márton Budapest XVI.Kerületi Jókai Mór Általános Iskola Köllőné Sotkovszky Andrea 61
48. Gál Nikolász Kispesti Ady Endre Református Általános Iskola Bárdosné Pál Ildikó 60
49. Hicz Katalin Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Léder Éva 59
50. Horváth Panka Zora    Budapest I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium Zadravecz Ildikó 58
51. Fehér Viktória Réka Budavári Általános Iskola Simon Zoltán 56
52. Szabó Dóra Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Léder Éva 56
53. Lukács Dóra  Karácsony Sándor Általános Iskola  Kóródi Edit  55
54. Südy György Grassalkovich Antal Általános Iskola Budainé Vékony Sára 47
55. Mészáros Norbert Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Ált.Isk. és Gimn. Turbekné Tóth Tünde 45
56. Erhardt Petra Fillér Utcai Általános Iskola Matiszlovics Katalin 0

Maximálisan elérhető pontszám: 95 pont
Versenyzők által elért pontszám átlag: 71,3 pont