Aranykönyveseink

2016-2017
Házi verseny
Részvétel

Aranykönyv értékelés

Az Aranykönyvet 2017. május 31-én bezártuk. Íme az egész éves munka eredménye:

diákok száma

aláírás az aranykönyvben az igazgató jelenlétében

igazgatóhelyettesi pecsét

tanítói dicséret

egyszer

42 fő

42

420

4200

kétszer

30 fő

60

600

6000

háromszor

18 fő

54

540

5400

négyszer

7 fő

28

280

2800

ötször

9 fő

45

450

4500

hatszor

1 fő

6

60

600

hétszer

4 fő

28

280

2800

összesen

111 fő

263

2630

26.300

A legtöbb beírás a 2.z-ben volt, ők különdíjban részesültek.  

Minden gyermeket, aki bekerült az Aranykönyvbe, megvendégeltünk pizzával és üdítővel.

1X írták be magukat a könyvbe

Osztály

Névsor

1.a

Kecskés Norbert

 

Podrovicza Fatlind

 

Molnár Gábor

1.z.

KalmárPéter

 

Katancsity Sebestyén

2.a

Kovács Adrienn

 

Kertész Réka

 

Tőzsér Ádám

2.a

Németh Sebestyén

 

Daruka Noel

2.z.

Bozó Milán

 

Kertész Éva

 

Pénzes Norbert

 

Molnár Norina

3.a

Orgoványi Gábor

 

Király Patrik

3.b

Haraszti Krisztián

 

Mayer Dorina

 

Topál Fanni

 

Balogh Szilvia

 

Jónás Bálint

3.z.

Rácz Boglárka

 

Balogh Endre

 

Kalmár Vivien

 

Szabó Dorka

 

Oláh Kinga

 

Jónás Zsolt

 

Debreceni Roland

 

Lázár Zoltán

 

Forró Lajos

 

Oláh Cintia

4.a

Bieliczky Csenge

 

Tímár Diána

 

Balogh Kevin Krisztián

4.b

Koczkás Noémi

4.z.

Kocsmár Dzsenifer

 

Gyergyói Zsófia

 

Balogh Leonetta Emese

 

Stoósz Mercédesz

 

Radó Gyula

 

Farkas Dominik János

2x írták be maguk az aranykönyvbe

Osztály

Név

1.a

Borsi Koppány

1.z.

Lázár Antónia

 

Szabados Anita

 

Pere Dézi

 

Dienes Mira Izabella

 

Dely Anna

2.a

Gyácsok Dzvinka

2.z.

Basa Szonja

 

Czap Lili

 

Serfőző Laura

 

Dely Ádám

 

Kocsis Renáta

3.a

Daruka Lőrinc

 

Borsi Alex

 

Takács Balázs

 

Farkas Norbert

 

Papp Dominik

 

Orgoványi Gábor

3.z.

Szabó Anita Angyalka

 

Barlein Vanda

 

Radó Dzsesszika

4.a

Váradi Sándor

 

Várszegi Diána

 

Podrovica Vanessza

 

Kertész Barnabás

 

Szántó Flóra Júlia

 

Tímár Dávid

 

Pelyhe Benjámin

4.b

Mohácsi Viktória

4.z.

Nasraty Maisara

 

Eliz

 

Berecz Vivien

3x írták be maguk az aranykönyvbe

Osztály

Név

1.a

Tóthpál Zoltán

 

Orgoványi Tamás

 

Sárközi Kíra

 

Kanalas Melánia

 

Oláh Bíborka

 

Galyas Gabriella

 

Szabó Máté

2.z.

Mayer Adrienn

 

Balogh Jázmin

3.a

Varga Zsófia

 

Takács Anna

 

Fábián Bálint

3.b

Szoljár Attila

3.z.

Kótai Alexandra

4.a

Danóczi Bence

 

Juhász Botond

 

Orsolics Bálint

 

Kara Levente

4x írták be maguk az aranykönyvbe

Osztály

név

1.a

Érsok Bence

2.z.

Juhász Luca Fanni

 

Szalay Zsófia

3.a

Király Nikolett Boglárka

3.b

Humpester Tamás György

 

Székely Gréta

4.a

Szilágyi Lajos Roland

5x írták be maguk az aranykönyvbe

Osztály

Név

1.a

Bacsó Odett

 

Mező Jázmin

2.z.

Pere Luca

 

Szőcs Réka

 

Juhász Edit Laura

3.a

Galyas Mária Szelina

4.a

Szabó Péter

4.b

Lupszky Lili

4.z.

Borsányi Enikő Lilla

6x írták be maguk az aranykönyvbe

Osztály

Név

4.b

Lupszky Dorottya

7x írták be maguk az aranykönyvbe:

Osztály

Név

2.z.

Izsó Hanna

 

Gyuga Lilla

4.z.

Tőzsér Gergő

 

Lázár Alexandra Zorka

Fotók: